MV Agusta Brutale 910 R
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy MV Agusta Brutale 910 R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 76 mm |
| Úder | 50 mm |
| Výkon motoru | 136 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 11000 ot/min |
| Točivý moment | 96 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7900 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 909 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1414 mm |
| Výška sedla | 805 mm |
| Suchá hmotnost | 185 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena MV Agusta Brutale 910 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
MV Agusta Brutale 910 R Historie
MV Agusta Brutale 910 R 2007

136 HP
909 cm³
185 kg
MV Agusta Brutale 910 R 2006

136 HP
909 cm³
185 kg
183 321,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ MV Agusta Brutale 910 R
- Jaká je současná tržní cena MV Agusta Brutale 910 R?
- Současná tržní cena MV Agusta Brutale 910 R, rok výroby 2006, je 184 830 CZK s průměrně najetými 13 190 km.
- Který je lepší? MV Agusta Brutale 910 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný MV Agusta Brutale 910 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů MV Agusta Brutale 910 R.
- Jak stabilní je cena použitého MV Agusta Brutale 910 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny MV Agusta Brutale 910 R velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -18% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární MV Agusta Brutale 910 R?
- Na trhu je po MV Agusta Brutale 910 R nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
MV Agusta Brutale 910 R Obrázky
Zdroj: 1000PS































